داوود فردادˈ روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این سامانه اواخر سال گذشته به صورت پایلوت در دو منطقه آزادی و بهزیستی شهر ساوه با موفقیت اجرا شد
وی با اشاره به اینکه تاکنون بیش از 70 درصد شهروندان با استفاده از این سامانه ابراز رضایتمندی کرده اند، اظهار کرد: هدف از راه اندازی آن ایجاد مرکز هدایت، کنترل و ساماندهی فوریت های خدمات شهری، شناخت مسائل و مشکلات مردم و جلب مشارکت شهروندان است. 
وی با بیان اینکه از ابتدای سال جاری تاکنون بیش از 400 تماس با این سامانه ثبت شده است، ادامه داد: سامانه 137 شماره تلفن سه رقمی ساده‌ای جهت دریافت و پیگیری درخواست های شهروندان و پل ارتباطی آنان با شهرداری ساوه است. 
فرداد ارائه و پیگیری درخواست‌ها بدون مراجعه حضوری، کاهش تردد درون شهری، صرفه جویی در وقت و هزینه ها و ارتباط آسان و سریع با شهرداری را از دیگر مزایای این سامانه عنوان کرد. 
وی گفت: درخواست های ثبت شده شهروندان در این سامانه به واحد مربوطه در شهرداری ارجاع و نتیجه اقدامات به کارشناس ثبت پیام اعلام و سپس طی تماس با متقاضی میزان رضایتمندی او نیز استعلام می شود. 
به گفته وی، تعیین نشانی دقیق و نوع موضوع قبل از تماس، توجه کامل به سوالات کارشناس ثبت پیام، پاسخ کوتاه و کافی و یادداشت کد پیگیری اعلام شده از سوی کارشناس ثبت پیام را از مواردی ذکر کرد که شهروندان باید هنگام تماس با 137 مورد توجه قرار دهند. 
وی افزود: هم اکنون این سامانه هر روز تا 22 شب آماده پاسخگویی به شهروندان است اما تبدیل این سامانه به صورت شبانه روزی با هدف ارائه خدمات بیشتر، از برنامه های شهرداری ساوه است.
 منبع خبر:خبرگزاری جمهوری اسلامی
http://www.irna.com
حسین وکیلی
۱۳۹۸/۵/۳ ۱۰:۱۰:۳۲
شهرداری در نظافت کوچه ها خیلی کوتاهی میکنند مخصوصا طالقانی 24و22 خیلی کثیف است با تشکر فراوان
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر شما
 
در تصویر زیر چه عبارتی نوشته شده
12

logo-samandehi