ه گزارش خبرگزاری فارس از زنجان، حبیب ملایی یگانه شامگاه شنبه در مراسم افتتاح و کلنگ‌زنی هفت طرح شهرداری زنجان که به صورت نمادین در محل ایستگاه آتش‌نشانی اندیشه زنجان برگزار شد، به افتتاح ایستگاه آتش‌نشانی کوی الهیه همزمان با ایستگاه آتش‌نشانی اندیشه اشاره کرد و اظهار داشت: ایستگاه کوی اندیشه در مساحت 690 مترمربع و با اعتبار چهار میلیارد و 500 میلیون ریال احداث شده است.
وی، مساحت ایستگاه کوی الهیه زنجان را به مانند ایستگاه اندیشه 690 مترمربع اعلام کرد و ادامه داد: برای احداث این ایستگاه هم چهار میلیارد و 500 میلیون ریال هزینه شده است.
*جانمایی برای احداث دو ایستگاه آتش‌نشانی
شهردار زنجان از جانمایی برای احداث دو ایستگاه آتش‌نشانی در شهر زنجان خبر داد و خاطرنشان کرد: این دو ایستگاه به ترتیب در بافت فرسوده شهر زنجان یعنی مرکز شهر و دیگری در گلشهر کاظمیه زنجان احداث می‌شوند.
*راه‌اندازی سامانه 137
وی از راه‌اندازی سامانه الکترونیکی 137 در شهرداری زنجان خبر داد و تصریح کرد: تسهیل ارتباط بین شهروندان و شهرداری از اهداف راه‌اندازی این سامانه محسوب می‌شود.
یگانه دریافت نظرات و پیشنهادات شهروندان را از دیگر اهداف راه‌اندازی سامانه الکترونیکی 137 عنوان کرد و افزود: ایجاد بانک اطلاعاتی از مشکلات شهر با هدف طبقه‌بندی و بررسی دقیق آماری و همچنین افزایش احساس تعلق و مسئولیت شهروندان و بهبود رضایت‌مندی آنها و مشارکت و نظارت شهروندان در امور شهر از دیگر اهداف راه‌اندازی این سامانه است. 
*کلنگ‌زنی ساختمان اداری برای مناطق یک و 2 شهرداری زنجان
وی از کلنگ‌زنی ساختمان‌های اداری برای مناطق یک و دو شهرداری زنجان خبر داد و گفت: این دو ساختمان در مساحتی در حدود هفت هزار مترمربع احداث می‌شوند.
شهردار زنجان در پایان ابراز داشت: اجرای طرح جامع سیستم یکپارچه شهرسازی شهرداری زنجان با هدف استاندارد‌سازی در مناطق مختلف شهری و بهینه‌سازی سیستم عملیات، ذخیره‌سازی و بازیابی اطلاعات، پاسخگویی به ارباب رجوع، مدیریت و نظارت و برنامه‌ریزی و سیاست‌گذاری گزارش‌ها عملیاتی می‌شود.
منبع خبر:خبرگزاری فارس
http://www.farsnews.com
برای این مطلب تاکنون نظری درج نشده
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر شما
 
در تصویر زیر چه عبارتی نوشته شده
12

logo-samandehi