به گزارش پايگاه خبري شهرداري جويبار ، مهندس آقايي سرپرست شهرداري جويبار با اعلام اين خبر به خبرنگار ما گفت:
شهرداري جويبار در راستاي رسالت ارتباط با شهروندان و بررسي نظرات، پيشنهادات، انتقادات وشكايت مردمي با هدف توسعه شهري و نظام شهروندي اقدام به راه اندازي  سامانه الكترونيك 137 نموده است.
مهندس آقايي خاطر نشان كرد: در اين سامانه درخواستها و پيشنهادات و شكايت شهروندان از طرق پيام كوتاه ، تلفن 137 و سايت شهرداري دريافت و پيگيري مي شود و پس از انجام درخواست در خصوص سرعت و دقت انجام  كاراز شهروندان نظر سنجي مي شود.
سرپرست شهرداري جويبار در ادامه با اشاره به اينكه در اين سامانه تمام نظرات شهروندان بدون پاسخ نمي باشد اظهار داشت:
با استفاده از اين سامانه حتي يك درخواست شهروندان هر چند منطقي نباشد، بدون پاسخ نمي باشد .
وي هدف از راه اندازي اين سامانه را شهروند مداري ،مشاركت مردمي و رفع مشكلات مردم در كوتاه ترين زمان ممكن بدون انجام مراحل اداري  دانست.
مهندس آقايي با اشاره به اينكه شهرداري جويبار علاوه بر راه اندازي سامانه 137 شرايط را براي ارسال پيامك با شماره 30003264646464 و سايت اختصاصي شهرداري جويبار براي پاسخگوي در راستاي شهرداري الكترونيك فراهم نموده است.
سرپرست شهرداري جويبار از همه مردم اين شهرستان خواست با هر گونه پيشنهاد و نظرات خود ما را در عرصه خدمت گزاري  ياري دهند .و با ارسال پيام و تماس خود در موضوعات شهري شرايط رابراي بررسي بيشتر همكاران ما فراهم سازنند .
مهندس آقايي در پايان يادآور شد: شهرداري  جويبار طرح و پروژها عمراني ،فضاي سبز،خدمات،ساختماني و ديگر بخشها در دست اجراء دارد اما براي پاسخگوي شفاف به شهروندان با هدف توسعه شهري اقدام به راه اندازي اين سامانه نموده است .
۱۳۹۸/۲/۱۶ ۱۵:۸:۲۴
سلام خسته نباشین،میخواستم بگم چراواحدزیباسازی شهرمون انقدرضعیف عمل میکنه شهزمون نسبت به شهرایه دیگه هیچ زیبایی خاصی یاحتی پیاده روهایه قشنگی نداره لطفارسیدگی کنین به این قضیه..
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر شما
 
در تصویر زیر چه عبارتی نوشته شده
12

logo-samandehi