معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار لرستان:
سامانه 137 مشارکت دادن شهروندان در تصمیم گیری است

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار لرستان راه اندازی سامانه ارتباط مردمی 137 شهرداری خرم آباد را گامی برای مشارکت دادن شهروندان در فرایند تصمیم گیری قلمداد نمود.
مجيد کیانپور در مراسم رونمایی از سامانه ارتباط مردمی 137 شهرداری خرم آباد با تاکید بر اینکه شهرداری ها بایستی پاسخگوی نواقص و کاستی های شهری باشند افزود: سامانه ارتباط مردمی 137 شهرداری خرم آباد گام ارزنده ای برای دست یافتن به مدیریت پاسخگو و شفاف است.
وی افزود : شهروند محوری یکی از اولویتهای اساسی در مدیریت شهری می باشد و روشهایی نوین فواید و نتایج خیلی مثبتی خواهد داشت.
کیانپور با اشاره به فواید راه اندازی سامانه 137 شهرداری خرم آباد ، خاطرنشان کرد: پاسخگویی دوسویه ، ارزیابی عملکرد شهرداری در قسمت های مختلف ، کاهش مراجعات حضوری شهروندان به شهرداری ، تسریع در فرایند خدمات رسانی و ... را بخشی از مزایای سامانه ارتباط مردمی 137 شهرداری خرم آباد نام برد.
معاون استاندار با اشاره به اینکه توسعه عمران شهری و شناسایی نواقص شهری از کارکرد های این سامانه است افزود: این اقدام کار بسیار خوبی از سوی سرپرست شهرداری و شورای اسلامی شهر می باشد که جای تقدیر و تشکر دارد.
برای این مطلب تاکنون نظری درج نشده
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر شما
 
در تصویر زیر چه عبارتی نوشته شده
12

logo-samandehi