شهردار تبریز تاکید کرد؛
ضرورت تمرکز ظرفیت‌های مدیریت شهر، بر ارایه خدمات ‌و تسهیلات گسترده نوروزی
شهردار تبریز بر لزوم اجرای برنامه‌های گسترده در استقبال از نوروز 95 تاکید کرد و افزود: بخش های متعدد شهرداری تبریز باید به تناسب وظایف تخصصی خود، ارایه تسهیلات به گردشگران و مسافران نوروزی را منسجم‌تر و متقاوت‌تر از سال‌های پیش مورد توجه قرار دهند.
دکتر صادق نجفی در جمع مدیران شهرداری تبریز با بیان این مطلب اظهار داشت: در بخش‌های مختلف اداره شهر باید خدماتی به مسافران نوروزی ارایه شود که هم‌وطنان عزیز با کمترین دغدغه‌خاطر، بتوانند از فرصت های گردشگری شهر بهره‌مند شود. 
وی تصریح کرد:  استقبال شایسته از مسافران نورزی، تنظیف و پاکسازی محیط شهری،‌ رنگامیزی جداول، سامان‌دهی معابر، شستشو و تمیز نگهداشتن اتوبوس‌ها و تاکسی‌های فعال در حمل و نقل شهری، افزایش خدمات فنی به خودروها، آماده‌سازی پارک‌های مسافر، گلکاری‌های گسترده و فضاسازی‌های متنوع و زیبا، از اقداماتی است که باید بستر کلی شهر را مهیای ایام نوروز کند.
دکتر نجفی اطلاع‌رسانی را مهم‌ترین بخش اقدامات نرم‌افزاری شهرداری خواند و افزود: این رویکرد نیازمند بهره‌گیری از ظرفیت‌های رسانه‌ای و اجرای ایده‌های تاثیرگذار از سوی روابط‌عمومی و بین‌الملل است.
دکتر نجفی با اشاره به این که همراهی شهروندان در ایجاد یک شهر زیبا و باطراوت  ضروری است، خاطرنشان کرد:  این همراهی، چه در بحث فضاهای سبز و زینتی، و چه در خصوص سامان‌دهی محوطه های  مسکونی و تجاری می‌تواند کمک شایانی به حفظ جلوه و منظر شهر کند.
دکتر  نجفی، اظهار داشت: در دو سال گذشته شهرداری تبریز با حمایت عزیزان شورا و همراهی مدیریت استان، تمام تلاش خود را برای ارایه تعریف جدیدی از خدمتگزاری به کار بر بسته و بر‌نامه‌های خود را بر همین مبنا پیش برده است.
شهردار تبریز با بیان این که طبق برآوردهای سامانه 137 اداره‌کل بازرسی شهرداری و نظرسنجی‌های رسانه‌ای، اهتمام ویژه شهرداری تبریز موجب رشد چشمگیر رضایت شهروندان شده است، تصریح کرد: همین امر موجب افزایش مشارکت‌ شهروندان در پرداخت عوارض شده است، در مقابل شهرداری نیز با تدوین بسته مشوق‌های تسهیلاتی در پرداخت عوارض، سعی کرده قدردان مشارکت شهروندان باشد.
دکتر نجفی با تاکید بر این که گستره مشارکت شهروندان، فراتر از موضوع عوارض است، گفت: امروز با جایگاه ویژه‌ای که شهرداری برای حوزه گردشگری قایل شده، شاهد هستیم که شهروندان، به مثابه رسانه‌های قوی و تاثیرگذار وارد عمل شده‌اند و جاذبه‌های تاریخی و فرهنگی شهر را از طریق نرم‌افزارهای متعدد ارتباطی انتشار می‌دهد، این امر نشان می‌دهد که بسترهای فرهنگی و اجتماعی توسعه گردشگری در شهر به خوبی فراهم است.
منبع : شهریار نیوز
مرتضی شجاری
۱۳۹۴/۱۲/۲۳ ۱۲:۴۲:۱۲
در آستانه نوروز 95 شهرداری منطقه 2 تبريز ظلم بزرگی به ساکنان زعفرانيه کوی فرهنگیان 8 متری 24 و 25 مرتکب شده است که اميدواریم شهردار محترم تبریز از آن جلوگیری کند. شهرداری در پارک کوچکی در اين محله اجازه نصب دکل ایرانسل داده است که هم پارک را تخریب می کند و هم در نزدیکی منازل است و احتمالا برای ساکنان خظر بیماری دارد و هم قیمت های آپارتمان های اين محله به شدت افت می کند. ظلمی از اين بزرگتر در آستانه نوروز. خواهشمندیم تا هنوز کار انجام نشده جلوی آن گرفته شود.
پشتیبان 1
۱۳۹۵/۲/۱۲ ۹:۵۲:۴۹
با تشکر از توجه شما پیشنهاد میکنم درخواست خود را به مرکز137 شهرداری اطلاع دهید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر شما
 
در تصویر زیر چه عبارتی نوشته شده
12

logo-samandehi